fbpx

Доставка

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

telega

Ми цінуємо Ваш час і готові максимально швидко відреагувати на Вашу заявку і відвантажити Вам замовлений товар. Ми відправляємо наші товари як по Києву, так і по всій Україні, за допомогою зазначених нижче транспортних компаній. Ми гарантуємо цілісність і якість товару, що доставляється. В іншому випадку, ми готові повернути Вам гроші.

Відправлення здійснюється як правило, в день оформлення замовлення. В окремих випадках, час і дата відправки може бути обумовлено індивідуально. Товар, який був замовлений до 12.00, як правило відправляється в день замовлення. Товар який був замовлений після 12.00, відправляється на наступний день.

Увага: Товар, який не був забраний в перебігу трьох днів, починаючи з наступного дня після надходження на відділення транспортної організації, автоматично повертаємо на наступний день без повідомлення отримувача.

Важливо: Відправлення здійснюється тільки після узгодження і Вашого підтвердження. Не підтверджені замовлення - не виконуються. Якщо у Вас є бажання отримати Ваше замовлення іншим способом - телефонуйте / пишіть нам і уточнюйте.

© 2012 masterhelp.com.ua - бізнес з нуля / розробка сайтів. Всі права захищені!