fbpx

Інструкція з повернення товару

Інструкція з повернення товару

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

УВАГА! Шановні відвідувачі, деякі «Інтернет – магазини» або ШАХРАЇ, дають посилання на наш сайт для оформлення повернення товару. Просимо Вас, перш ніж нам телефонувати, подивиться:

 Де ви цей товар купували?

У кого ви цей товар купували?

Відповідає чи ні цей товар нашому асортименту?

Сподіваємося на Ваше розуміння!


Повернення придбаних товарів в Інтернет-магазині "Shelter", здійснюється за правилами, регламентованими

Законом України "Про захист прав споживачів".

ВАЖЛИВО! Всі заяви і акти на повернення грошових коштів за товар, повинні бути заповнені з зазначенням ТІЛЬКИ особистих даних: (ПІБ, копія паспорта, копія ІПН і т.д.). У разі якщо Ви вказуєте реквізити для повернення грошей третьої особи, потрібні копії документів саме цієї особи!

Для повернення необхідно вкласти:

  • товар, що повертається
  • копію товарного чека
  • копію Вашого паспорта та ідентифікаційного коду
  • акт на повернення товару (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)
  • заяву на повернення грошових коштів сплачених за товар (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.)

Всю посилку відправити Новою Поштою на наше ім'я:

ФО-П Северток Віталій Олексійович, м. Киев, Нова Пошта - відділення № 19 (вул. Райдужна, 25А, Авторинок), тел .: +38 099 241-30-15.

Після цього обов'язково скинути нам номер ТТН Нової Пошти на нашу електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або у вигляді «смс»., для якнайшвидшого отримання нами товару, що повертається. Повернення грошових коштів здійснюється після отримання та огляду товару, протягом 7 робочих днів.

У Вас залишилися питання? Зателефонуйте нам!


© 2012 masterhelp.com.ua - бізнес з нуля / розробка сайтів. Всі права захищені!