fbpx

Всі новини

Новинка! Футболка PenCott Green Zone.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

t shirt pencottgreenzonНовинка! Футболка PenCott Green Zone.

Одяг, а саме пошиття камуфльованих футболок - це абсолютно новий напрямок нашої компанії "SHELTER". Першу партію ми відшили з популярного англійського забарвлення камуфляжу - PenCott Green Zone.

Про камуфляж "PenCott Green Zone".

PenCott Greenzone - це один з чотирьох варіантів камуфляжів, розроблених британською торговою маркою Hyde Definition.
Greenzone складається зі складної комбінації великих і малих пікселів різноманітної форми, виконаних в чотирьох відтінках зеленого та коричневого кольорів. Незважаючи на те, що дизайн складається з світло-зеленого, темно-коричневого, пісочного і бежевого кольорів, захисне забарвлення Pencott успішно створює ілюзію тіней і додаткових колірних тонів завдяки способу розташування пікселів, які змішуються разом, утворюючи додаткові кольорові маскувальні ефекти. Все це призводить до хорошого результату в мистецтві маскування: обман зору з близької відстані завдяки неправильним формам і поява додаткових відтінків на далекій відстані.
PenCott Greenzone добре камуфлює в зелених лісових зонах і різних лісових територіях, а також на помірно відкритих просторах з пасовищами і луками.
Залежно від сезону, багато військових підрозділів і досвідчені страйкболісти віддають перевагу даному камуфляжу. Greenzone ідеально підходить для маскування влітку і на початку осені.

З повагою, виробнича компанія, "Shelter".


© 2012 masterhelp.com.ua - бізнес з нуля / розробка сайтів. Всі права захищені!